+420 731 523 044 info@zdravypodnik.cz

Terapeutický systém Ergobody

Vyvinuli jsme unikátní online platformu pro terapeuty. All-in-one systém Ergobody integruje vše, co je potřeba i v moderním podniku: kartotéku, videonávody a kalendář.

Jste unaveni z administrativy? Systém Ergobody nabízí jednoduché řešení. Přehledné funkce usnadňují pracovní postupy a zlepšují péči. Díky praktickým nástrojům máte vy i zaměstnanci vše důležité stále po ruce. 

Systém Ergobody přináší perfektní řešení pro správu informací o všech zaměstnancích, kteří přijímají péči ergoterapeuta, lékaře nebo fyzioterapeuta. Veškerá data, anamnézy, diagnostické údaje i záznamy o terapii ukládáte na jednom místě. Bezpečném a snadno přístupném.

Edukační části systému Ergobody motivujte zaměstnance možností cvičit samostatně pomocí personalizovaných videí. Všechny návody jsou dostupné podle individuálních potřeb. 

Ergobody nabízí propojení nejen se zaměstnanci, ale i se všemi klíčovými specialisty. Sdílejte klíčová data, doporučení a postupy v různých týmech a na pracovištích kooperujte podle potřeby. Prostě si zvolíte, co a s kým.

 Vyzkoušejte 30denní verzi zcela zdarma.