+420 731 523 044 info@zdravypodnik.cz

Poradenství v ergonomii pomůže nastavit Vaši kancelář tak, aby samotná práce v kanceláři podporovala Vaše zdraví a ne jej naopak ničila. Zdraví má jednoznačnou spojitost s výkonem dané osoby. Chcete-li výkonnější zaměstnance, pořiďte jim pracovní místo respektující zákonitosti ergonomie.

 

Ergonomie jako věda

Ergonomie je věda, která přizpůsobuje pracovní prostředí člověku a bojuje proti myšlence, že by se člověk měl přizpůsobovat pracovnímu prostředí.

 

Prvky ergonomie při zařizování kanceláře

Ideální využití těchto znalostí se objevuje při zařizování nové kanceláře. Jakmile je kancelář už vybavená, možností jak ji upravit je méně. Avšak stále lze mnohé upravit.

  • Vybíráte nový stůl? Nechte si poradit od ergonoma, jaká výška stolu je vhodná pro vaše účely.
  • Vybíráte nové křeslo? Nechte si od ergonoma poradit typ křesla, které podporuje zdravý typ sedu.
  • Navrhujete rozložení míst v openspace kanceláři? Nechte si poradit od ergonoma, jak pracovní místa rozestavit, aby se uživatelé navzájem nerušili.
  • Vybavujete jednotlivé pracovní místa? Nechte si od ergonoma poradit, jaké komponenty vybrat, aby nedocházelo k přetíženým zápěstí, či bolestí zad.

K tomuto Vám můžeme pomoci i my. Nabízíme službu ErgoPoradenství, kdy dojedeme do Vaší nezařízené kanceláře, navrhneme vhodný nábytek a jeho rozložení, dáme Vám dokonce doporučení na výhodný nákup a Vy už poté pouze zadáváte konkrétní zakázku obchodníkovi.