+420 731 523 044 info@zdravypodnik.cz

Vitamínové balíčky pro zaměstnance a nutriční poradenství

Vitamínové balíčky pro zaměstnance

Vybíráme a dodáváme vitamíny, balíčky pro zaměstnance a doplňky do firem k vyladění či udržení dlouhodobého zdraví. Konzultujeme přesnou volbu suplementů na míru zaměstnancům i podle konkrétní profese a oboru.

Naši poradci na výživu nám doporučují pouze ověřené značky výživových doplňků, které opravdu fungují. V rámci většího odběru ZdravýPodnik vyjednává bezkonkurenční ceny a zajistí dlouhodobý servis a poradenství.

V dnešním rychlém světě je velmi obtížné udržet si doporučený denní příjem všech nezbytných vitamínů a minerálů. Doplňky výživy dodávají chybějící látky a zajišťují vnitřní rovnováhu a optimální fungování organismu.

Posílení imunity

Funkční imunita je základ našeho zdraví a jako každý systém potřebuje vhodné palivo. Mimořádně efektivní omega-3 mastné kyseliny s výhodným poměrem EPA, DHA a vitamínem D zajistí optimální funkci imunitního systému.

Nastartování metabolismu

Obezita je paradoxně spojena s podvyživeným organismem. Tělo je krmeno nekvalitní a vysokokalorickou stravou, která obsahuje převážně rychlé sacharidy a nezdravé tuky. Doplněním vhodných živin začnou znovu zaměstnanci zdravě spalovat.

  Nutriční poradenství

  Poskytujeme individuální i skupinové konzultace. Ladíme jídelníčky zaměstnanců, aby si udrželi nebo zvýšili vitální energii a podpořili celkovou úroveň zdraví.

  Hledáním souvislostí vytváříme cestu, kterou se lze vydat a dostat tělo do optimální funkce. Nenabízíme žádné zázračné pilulky, koktejly ani revoluční stravovací strategie. Nabízíme osobní přístup, mnohaleté zkušenosti a podporu.

  Určené primárně pro technicko-hospodářské pracovníky (možné i pro lidi z výroby).

  Mgr. Kateřina Gálová

  Naše hlavní výživová terapeutka se věnuje oblasti od roku 2010. Od roku 2015 je členem širšího týmu ZdravýPodnik. Energická a pozitivně laděná profesionálka a matka tří dětí pomáhá najít cestu každému. Balíček nutričního poradenství obsahuje:

  • průzkum stravovacích návyků,
  • analýzu tělesného složení přístrojem TANITA BC 418,
  • individuální plán zohledňující osobní nastavení člověka,
  • doporučený jídelníček a soupis navržených úprav,
  • průběžné pravidelné telefonické konzultace.